Leader School-ի հիմնադիր-տնօրենը դարձել է ARXA Blog-ի Unique Awards մրցույթի մրցանակակիր:
Արխա բլոգը 2017 թվականից սկսած անկացնում է Unique Awards ազգային ամենամյա մրցանակաբաշխությունը, որի գլխավոր գաղափարն է՝ ստեղծագործ արվեստագետին, սպորտի, Հասարակական գործունեություն ծավալող անհատների, բժշկության, մեդիայի և հարակից ոլորտի՝ այդ թվում բիզնես սեկտորի ներկայացուցչի նվիրյալներին գնահատելն ու արժևորելը։ Մրցանակաբաշխության համար հրավիրվում է հոգաբարձուների խորհուրդ, ովքեր ընտրում են հանձնաժողովի անդամներին։ Այս տարի հանձնաժողովում ներկա էին 18 ներկայացուցիչ՝ Հանրապետության վաստակավոր արտիստներ, անվանի բժիշկներ, աշխարհառչակ սպորտսմեններ և հարակից ոլորտներից։ Մարդիկ, ովքեր տարիներ առաջ ստացել են նաև Unique Awards հատուկ մրցանակը։
Unique Awards ազգային մրցանակաբաշխությունն անցկացվում է Արամ Խաչատրյանի(Արխա բլոգի) հովանավորությամբ։ Այն անցկացվում է տարին մեկ կամ երկու անգամ։
Նպատակներից է նաև, ստեղծել մրցակցային մի հարթակ, որպեսզի մասնագետներն ու կառույցներն աշխատել էլ ավելի լավ և զգան իրենց գնահատված։
Այս տարի այն անցկացվեց հունվարի 18-ին, Կոնտինենտալ ռեստորանի հովանավորությամբ։
Մրցանակաբաշխությունը բաղկացած է երկու փուլից՝ շոու ծրագրի և հեռուստաեթերի տարբերակով, որի ընթացքում ցուցադրվում է հաղթող մասնակցի մասին ինֆորմացիա՝ հեռուստադիտողներին ներկայացնելու համար նրանց գործունեությունը։

Учредитель и директор Leader School стала лауреатом премии ARXA Blog Unique Awards
Блог ARXA проводит ежегодную национальную премию Unique Awards с 2017 года, главная цель которой по достоинству оценить деятелей искусства, спортсменов, общественных деятелей, медицинских работников, образования, СМИ и смежных секторов, в том числе, представителей бизнеса. На церемонию награждения приглашается попечительский совет, который выбирает членов комитета. В этом году в комиссии присутствовали 18 представителей: заслуженные артисты Республики, знаменитые врачи, всемирно известные спортсмены и представители смежных отраслей. Все те люди, которые также получили специальную награду Unique Awards много лет назад.
Национальная премия Unique Awards проводится под патронажем Арама Хачатуряна (блог ARXA). Премия проходит один или два раза в год.
Также одной из целей является создание конкурентной платформы, чтобы специалисты и различные структуры Республики работали еще эффективней, понимая, что их труд ценят.
В этом году Unique Awards состоялся 18 января в ресторане Continental.
Церемония награждения состоит из двух этапов: шоу-программа с награждением и телеэфир, в ходе которых демонстрируется информация о победителе и его заслугах, чтобы тем самым познакомить зрителей с примерами. Следите за нашими новостями. Ссылку на телевизионный эфир опубликуем в наших социальных сетях.