Leader School-ի հիմնադիր-տնօրենը դարձել է ARXA Blog-ի Unique Awards մրցույթի մրցանակակիր:
Արխա բլոգը 2017 թվականից սկսած անկացնում է Unique Awards ազգային ամենամյա մրցանակաբաշխությունը, որի գլխավոր գաղափարն է՝ ստեղծագործ արվեստագետին, սպորտի, Հասարակական գործունեություն ծավալող անհատների, բժշկության, մեդիայի և հարակից ոլորտի՝ այդ թվում բիզնես սեկտորի ներկայացուցչի նվիրյալներին գնահատելն ու արժևորելը։ Մրցանակաբաշխության համար հրավիրվում է հոգաբարձուների խորհուրդ, ովքեր ընտրում են հանձնաժողովի անդամներին։ Այս տարի հանձնաժողովում ներկա էին 18 ներկայացուցիչ՝ Հանրապետության վաստակավոր արտիստներ, անվանի բժիշկներ, աշխարհառչակ սպորտսմեններ և հարակից ոլորտներից։ Մարդիկ, ովքեր տարիներ առաջ ստացել են նաև Unique Awards հատուկ մրցանակը։
Unique Awards ազգային մրցանակաբաշխությունն անցկացվում է Արամ Խաչատրյանի(Արխա բլոգի) հովանավորությամբ։ Այն անցկացվում է տարին մեկ կամ երկու անգամ։
Նպատակներից է նաև, ստեղծել մրցակցային մի հարթակ, որպեսզի մասնագետներն ու կառույցներն աշխատել էլ ավելի լավ և զգան իրենց գնահատված։
Այս տարի այն անցկացվեց հունվարի 18-ին, Կոնտինենտալ ռեստորանի հովանավորությամբ։
Մրցանակաբաշխությունը բաղկացած է երկու փուլից՝ շոու ծրագրի և հեռուստաեթերի տարբերակով, որի ընթացքում ցուցադրվում է հաղթող մասնակցի մասին ինֆորմացիա՝ հեռուստադիտողներին ներկայացնելու համար նրանց գործունեությունը։

The ARXA blog has been holding the annual national Unique Awards since 2017, the main goal of which is to appreciate artists, athletes, public figures, medical workers, education, media and related sectors, including business representatives. The Board of Trustees is invited to the award ceremony, which selects committee members. This year, the commission was attended by 18 representatives: honored artists of the Republic, famous doctors, world famous athletes and related industries representatives. All those people who also got a special Unique Awards years ago.
The National Unique Awards are held under the patronage of Aram Khachaturian (ARXA blog). The award takes place once or twice a year.
Also, one of the goals is to create a competitive platform so that specialists and various structures of the Republic work even more efficiently, realizing that their work is appreciated.
This year’s Unique Awards took place on January 18 at Continental Restaurant.
The award ceremony consists of two stages: a show program with an award and television, during which information about the winner and his merits is shown, thereby introducing viewers to examples. Follow our news. We’ll publish the link to the TV broadcast on our social networks.